Inferno Hot Pilates

Studio Hot City Yoga Ostrava získalo licenci jako první studio v ČR. Andrea Heiderová, majitelka studia a instruktorka, se zůčastnila kurzu Inferno Hot Pilates na Mallorce pod vedením zakladatelky IHP Gabriely Walters. Inferno Hot Pilates se pod vedením Gabriely šíří světem od roku 2009. V dnešní době již nalezneme IHP ve 300 studiích po celém světě. Vedení IHP a jeho vlajkové studio se nachází v Las Vegas, Nevada, USA.

Inferno Hot Pilates je HIIT ( High Intensity Interval Training) založený na principech cvičení Pilates a to konkrétně dechu a kontrolovaného pohybu. IHP se cvičí v lehce nahřáté místnosti. Jemné teplo nahrazuje skoky, takže cvičení šetří klouby. Při sedavém životním stylu moderní doby chátrají hýžďové svaly, záda a nohy. Přichází tzv. Lazy Butt... efekt líného zadku a dochází k bolestem zad. IHP se soustředí na posílení kóre, hýždí a nohou, které odstraní právě bolesti zad. 

Benefity cvičení Inferno Hot Pilates

* vysoká tepová frekvence
* efekt Afterburn, svaly pálí (čím více svaly pálí o to silněji tělo pracuje na regeneraci, spaluje kalorie a buduje štíhlé svalstvo)
* zmírňuje bolesti zad
* buduje štíhlé svaly
* vzniká dobrý pocit z fyzické i psychiké zdatnosti
* po lekci IHP tělo rychleji spaluje až 24 hodin
* 60 minut IHP spálí až 500 kalorií

Další informace k lekci IHP

* lekce trvá 60 minut v lehce nahřáté místnosti
* lekci zvládne každý, je to velká zábava
* pro lekci potřebujete jen podložku, vodu a osušku
* pro děti do 15 let nedoporučujeme